بازسازی منزل، بازسازی داخلی منزل منزل قدیمی، بازسازی منازل مسکونی

بازسازی منزل
بازسازی منزل

بازسازی منزل

بازسازی منزل یا بیمه ساختمان ممکن است کار گسترده ساختمان را پوشش ندهد. اگر بدون پرداختن به این موارد تغییراتی انجام دهید ، ممکن است خط مشی شما باطل شود و در صورت بروز هرگونه خطا ، ادعای خلاف آن غیرممکن است. همچنین لازم به ذکر است که بیمه نامه های استاندارد فقط یک خانه مسکونی را پوشش می دهد ، بنابراین اگر قصد دارید در حین انجام کار از خانه خود خارج شوید ، مطمئن شوید که شرکت بیمه شما از این موضوع مطلع است. بهترین کار این است که بیمه بازسازی منزل تخصصی بگیرید. سطح مورد نیاز به کارهای انجام شده بستگی دارد.

بررسی کنید که پیمانکار اصلی شما دارای بیمه سایت باشد. اگر در حال استخدام پیمانکارهای فرعی هستید (و در نتیجه نقش پیمانکار اصلی را بر عهده می گیرید) ، باید بیمه سایت را مرتب کنید تا تحت پوشش مسئولیت عمومی ، مسئولیت کارفرما ، هزینه های حقوقی و خسارات موجود در محل قرار گیرد. اگر تصور غیرقابل تصور اتفاق بیفتد ، بیمه نشدن تأثیر عمده ای در پروژه شما خواهد داشت.

 

بازسازی داخلی منزل
بازسازی داخلی منزل

بازسازی داخلی منزل

 1. در بازسازی داخلی منزل ایمن و ایمن بودن اولویت بعدی شما است و به دنبال آن اقدامات پاکسازی یا تخریب انجام می شود.” ‘سلامت و ایمنی به عهده مالک ساختمان است ، بنابراین ارزیابی خطر و بیانیه روش تخریب ، که شامل برخورد با زباله های خطرناک است ، ضروری است. برای یافتن آزبست و سایر خطرات ، یک بررسی زباله های خطرناک نیز ضروری است.
 2. “مهم نیست که برای بازسازی داخلی منزل عجله کنید.” ‘من دیده ام که مردم با از بین بردن بافت داخلی که فکر می کردند غیرمهم است ، فقط بدلیل اینکه مرتکب یک عمل مجرمانه شده اند ، نسبت به موافقت ساختمان ذکر شده بی احترامی می کنند. مراقب باشید که سرویس هایی مانند گاز و برق با خیال راحت قبل از شروع کار محدود شوند. ‘
 3. هنگامی که می خواهید از زباله خلاص شوید ، همه چیز را فراموش نکنید بازسازی خانه نه تنها این سازگار با محیط زیست نیست ، بلکه ممکن است درآمد خود را از لوازم و اتصالات ناخواسته از دست بدهید. یک حیاط نجات ممکن است با پرداخت هزینه مواد قدیمی موافقت کند و حذف آن را بخشی از معامله قرار دهد. اقلام معمولاً در چهار دسته گنجانده می شوند: نجات ، فروش ، خیریه یا نوک تیز.

 

بازسازی منزل قدیمی
بازسازی منزل قدیمی

بازسازی منزل قدیمی

بازسازی منزل قدیمی هرچیزی را که می توانید استفاده کنید مانند وسایل بهداشتی قدیمی نجات دهید ، در صورت لزوم می توانید آن را تمیز کرده و دوباره لعاب کنید.
چیزهایی را بفروشید که در شرایط خوبی هستند ، اما نیازی به آنها نیست – حیاط های نجات از پنجره های قدیمی به کاشی های سقف اضافی می رسند. eBay و Facebook Marketplace نیز مکان های خوبی هستند که فروش را آسان می کنند.
با دادن آن به شخص دیگری ، فروشگاه های خیریه (در زمان باز شدن مجدد کالا) یا سازمان هایی که به مردم در تأمین خانه خود کمک می کنند ، در بازسازی آپارتمان وسایلی را که هنوز می توانند مورد استفاده قرار گیرند ، بازیافت کنید.
چیزهایی را که بازسازی منزل قدیمی دارند فقط در صورت آسیب دیدگی قابل تعمیر قرار دهید این هزینه های جست و خیز و تأثیرات محیطی شما را کاهش می دهد.
خانه منطقه دریاچه با پسوند جعبه شیشه ای و دیوارهای سنگی

 

بازسازی منازل مسکونی
بازسازی منازل مسکونی

بازسازی منازل مسکونی

در بازسازی منازل مسکونی صرفاً بیمه یک خانه در حین بازسازی کافی نیست – همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ملک در برابر شکسته ها نیز محافظت می شود. اگر این ملک خالی است ، فکر نکنید که هیچ چیز ارزش برداشتن ندارد: لوله ها ، سیم کشی ها و نجات معماری همه می توانند به سرقت رفته یا خراب شوند.

پنجره ها و درهای مربوط به ویژگی های دوره ، مستعد پوسیدگی هستند و ممکن است محافظت از نیازهای بازسازی منازل مسکونی شما را ایجاد نکنند. حتی اگر در نهایت قصد تعویض آنها را دارید ، وقت بگذارید و قفل ها را برای مدت فوری اضافه کنید. وقتی که در نظر بگیرید در صورت خراب شدن خانه چقدر می توانید ضرر کنید ، هدر نمی رود. هنگامی که می خواهید پنجره ها را تعویض کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی در بین جدا شده های قدیمی و جدید نصب شده اند.

قیمت بازسازی منزل

قیمت بازسازی منزل اولین مرحله از هر پروژه نوسازی ، ارزیابی دقیق وضعیت فعلی ملک است. هوگو توگمن ، بنیانگذار Architect Your Home ، می گوید: “واقعاً مهم است که بدانید با چه مشکلاتی روبرو هستید.” ‘در یک بررسی اندازه گیری شده از ساختمان سرمایه گذاری کنید تا برنامه های دقیق به شما ارائه دهد و یک بررسی وضعیت که در مورد مواردی مانند رطوبت ، آلودگی یا فرونشست گزارش می دهد. ‘

هر ساختمانی که بیش از چند ماه خالی بماند به طور حتم خراب می شود. در حالی که برنامه های خود را نهایی می کنید ، با پوشاندن درهای از دست رفته ، پنجره ها و قسمت های سقف ، از آب و هوای ساختمان اطمینان حاصل کنید. همچنین ممکن است لازم باشد تثبیت سازه ای موقتی فوری را برقرار کنید. این ممکن است به معنی اتصالات فولادی برای جلوگیری از گسترش جانبی در دیوارها یا سقف یا داربست برای جلوگیری از ریزش بیشتر و قیمت بازسازی منزل باشد.

 

بازسازی منزل با کمترین هزینه
بازسازی منزل با کمترین هزینه

بازسازی منزل با کمترین هزینه

زندگی در همسایگی یک کمترین هزینه بازسازی منزل می تواند تقریباً به اندازه زندگی در یک مکان استرس زا باشد. به یاد داشته باشید که شما علاقه زیادی به انجام کارهایی دارید که همسایگان شما از آن استفاده نمی کنند ، بنابراین رعایت و شفافیت هنگام رسیدگی به امور مربوط به بازسازی منازل شما را از هرگونه ناراحتی خارج می کند.

اطمینان حاصل کنید بازسازی منزل با کمترین هزینه که سازندگان شما از مواردی نظیر ورودی های مشترک و مناطق مشترک اطلاع دارند تا مبادا آنها را بهم ریخته یا مانع ایجاد کنند. همچنین باید به همسایگان خود در مورد وسایل حمل و نقل بزرگ و سر و صدای زیاد هشدار دهید. برخی از افراد ممکن است از داشتن افراد غریبه ای که در نزدیکی املاکشان کار می کنند مضطرب باشند ، بنابراین معرفی آنها به تیم شما روش خوبی برای آرامش خاطر آنها است.

قرارداد بازسازی منازل مسکونی

 • در قرارداد بازسازی منازل مسکونی شما باید اطمینان حاصل کنید که نیاز سازندگان خود را که در خانه شما کار می کنند تأمین می کنید. به آنها بگویید که کجا می توانند با خیال راحت پارک کنند ، جایی را برای استراحت و استخدام پورتالو تهیه کنید. آنها کلید برقراری ارتباط سالم با سازندگان شما جدایی بین سایت ساختمان و “خانه” شماست ، بنابراین اگر می توانید امکانات رفاهی را از هم جدا نگه دارید.
 • 15. کار عمده قرارداد بازسازی منازل مسکونی را شروع کنید
  اکنون می توان هرگونه کار ساختمانی عمده انجام داد ، زیرا ساختار موجود پایدار است و باید از قبل مشکلات مخفی برطرف شده باشد. برای حفاظت از هر قسمت از ساختمان که در معرض آسیب در مرحله اصلی ساخت و ساز باشد ، باید اقدامات لازم انجام شود ، به ویژه در ساختمانهای ذکر شده.
 • هوگو توگمن می گوید: “این قسمت از بازسازی معمولاً با هرگونه کار زمینی مانند پی و زهکشی آغاز می شود.” then سپس می توان هر سازه جدید یا اصلاح شده ای مانند پسوندها و تبدیل ها را تکمیل کرد ، دیوارها ، کف ها ، سقف ها را ساخت و دهانه های درها و پنجره ها را تشکیل داد. “
 • اقدامات ضد رطوبت و عایق های جدید در این مرحله گنجانده شده و می توان مشکلات رطوبت موجود را مرتب کرد. همیشه در بازسازی ساختمان به یک متخصص مستقل مراجعه کنید تا هر نوع مرطوب را بررسی کند و در مورد راه حل مناسب مشاوره دهد. ضد آب بودن ضد آب ممکن است برای خانه های مدرن ایده آل باشد ، اما می تواند صدمه ای بیش از فایده در یک ماده با دیوارهای جامد داشته باشد. غالباً ، می توان با استفاده از روشهای غیرتهاجمی ، مانند بهبود زهكشی و تهویه زمین یا حتی فقط روشن كردن حرارت ، این مسئله را حل كرد.

 

قرارداد بازسازی منازل مسکونی
قرارداد بازسازی منازل مسکونی

نوسازی منزل

نوسازی منزل یک گام اساسی برای اطمینان از بهترین شانس موفقیت در هنگام بازسازی یک خانه است. این امر تا حد زیادی نیاز به کار اضافی و حتی تعمیرات احتمالی پایین خط را کاهش می دهد ، در نتیجه هیچ وقت (یا هزینه ای) تلف نخواهد شد.

مایکل هولمز می گوید: “مهم است که سریعاً اموال خود را به اندازه کافی از نظر هوای مطبوع در نوسازی منزل تهیه کنید زیرا بسیاری از مراحل بعدی مانند گچ کاری ، برق و نازک کاری به یک ساختمان خشک نیاز دارند.”

هوگو توگمن اضافه می کند: “روشن كردن پوشش سقف در نوسازی منزل ، همراه با همه درخشش ها و مهر و موم های مربوط به هوا ، امری حیاتی است.” ‘نصب درها و پنجره ها نیز یک قدم بزرگ به جلو است. با ادامه کار آنها را در محافظت موقت بپیچید. ‘در حالی که داربست بالا است ، خوب است که پشته ها و گلدان های دودکش را ثابت و شفاف بررسی کنید و جرقه زنی های سرب ، ناودان ، فاشیا ، زیره ، رندر و روکش را تعویض یا تعمیر کنید. .

طراحی و بازسازی منزل

 1. اگر در حال تغییر طراحی و بازسازی منزل ملک هستید ، این مرحله ای است که دیوارهای گلدان ساخته می شود و راه پله ها ، روکش های در ، پنجره ها و آستانه ها نصب می شود ، آماده برای کار گچ بری ها.
 2. پس از اتمام این کار ، لوله ها و کابل های آب سرد و گرم ، گاز ، برق ، تلفن ، اینترنت و زهکشی زباله در کف ، دیوارها و سقف ها نصب می شود. Hugo Tugman توضیح می دهد: “کابل ها در مکان های مناسب برای چراغ ها و نقاط قدرت قرار می گیرند ، در حالی که لوله ها در موقعیت های مناسب برای حوضه ها ، حمام ها و توالت ها تنظیم می شوند ، که بعداً همه نصب می شوند.” گرمایش از کف نیز یکی از مهمترین موارد ثابت کننده است و باید از آسیب دیدن لوله ها قبل از کف پوشاندن روی آنها جلوگیری شود.
 3.  سقف ها را ردیف کرده و طبقه را بچرخانید
  تخته کف شل را پایین بیاوریداکنون سقف ها سوار می شوند و کابل ها را مطابق طرح روشنایی به موقعیت خود در می آورند. دیوارها را می توان با تخته های گچ و تخته کف پوشاند و یا روی آن را روکش کرد.
 4. هوگو می گوید: “در طراحی و بازسازی منزل دیوارها و سقف ها می توانند گچ کاری شوند و برای اولین بار اندازه اتاق ها را درک می کنید.” نیاز به خشک شدن گچ و کف است که ممکن است از دو تا شش هفته طول بکشد. هرچه مدت بیشتری باقی بماند ، خطر کمتری از رطوبت باعث ایجاد مشکل در نجاری های ثابت دوم و کف های چوبی می شود.
Call Now Button