بازسازی خانه ، هزینه بازسازی خانه قدیمی ، بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانه
بازسازی خانه

بازسازی خانه

 • بازسازی خانه باید از کجا شروع کرد
  هر بازسازی موفق در خانه ، نتیجه برنامه ریزی متخصص است. برای اطمینان از عملکرد روان ، ایمن و برنامه ریزی از راهنمای ما برای مشاوره در هر مرحله از بازسازی یک خانه استفاده کنید
 • نوسازی یک خانه برای افرادی که یک چالش را دوست دارند بی فایده است و یک خانه زیبا است! و ، نوسازی خانه در صورت برخورد صحیح نتیجه خوبی خواهد داد ، خصوصاً اگر قصد دارید یک بار در این ملک زندگی کنید.
 • همانند سایر پروژه های بهسازی منزل ، بازسازی منزل با برنامه ریزی های فراوان و کار سخت انجام می شود ، اما این یک روش خارق العاده برای دمیدن روح تازه در یک خانه قدیمی است ، این اثر شما را بر روی ملک قرار می دهد و نیازی به ذکر نیست ، اضافه کنید به ارزش آن
 • برای رفتن مستقیم به مراحل جداگانه لیست بررسی بازسازی خانه در زیر ، از لینکهای پرش در سمت راست این صفحه استفاده کنید. و هنگامی که شما آماده صحبت در مورد بودجه هستید ، ما برای انواع مختلف پروژه های ساختمانی نیز راهنمای جداگانه ای در مورد هزینه های بازسازی خانه داریم.
 • کروناویروس: آخرین کار ساختمانی چیست؟
  طی چند هفته گذشته شاهد بوده ایم که تعداد بیشتری از کارگران ساختمان به محل کار خود باز می گشتند و اکنون که محدودیت های قفل شدن برای کاهش استفاده شده است ، پروژه های بازسازی منازل مردم واقعاً می توانند به مسیر قبلی خود برگردند.

 

بازسازی خانه ویلایی
بازسازی خانه ویلایی

بازسازی خانه ویلایی

چگونه می توان یک ویژگی را برای بازسازی خانه ویلایی پیدا کرد
املاک رسیده برای نوسازی اغلب به عنوان “بازسازی خانه ویلایی” در مشخصات آژانس املاک توصیف می شود. این می تواند از یک آشپزخانه جدید و برخی از اصلاحات لوازم آرایشی و بهداشتی گرفته تا از بین بردن درختی که در اتاق نشیمن رشد می کند ، باشد. بنابراین قبل از جستجوی خانه ویلایی ، بودجه خود را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که از چه سطحی از کارها راضی هستید.

سپس می توانید جستجوی خود را شروع کنید. مکان های واضح آژانس های املاک و پایگاه های داده املاک آنلاین مانند Plotfinder هستند. حراج های محلی مکانی عالی برای یافتن یک معامله نیز هستند – راهنمای ما برای خرید خانه در حراجی را بررسی کنید.

حتی ممکن است در خانه ای محلی که در حال حاضر در بازار موجود نیست ، پتانسیل دیده باشید. به ندرت اتفاق می افتد – اما چیزی غیرقابل شنیده نیست – که افرادی که قصد فروش ندارند ، ممکن است پس از نامه خوش فرم از طرف علاقه مند ، این فکر را سرگرم کنند.

 

بازسازی خانه های فرسوده
بازسازی خانه های فرسوده

بازسازی خانه های فرسوده

(اعتبار تصویر: فیونا واکر-آرنوت)
چگونه می توان پتانسیل بازسازی خانه های فرسوده را ارزیابی کرد
بنابراین ، چگونه می توان هنگام بازسازی خانه فرسوده ، گودالی پول در شما تنگ نشود؟ قبل از خرید ، همیشه یک بررسی برای بررسی وضعیت ملک انجام دهید. این کار توسط یکی از اعضای م Instituteسسه سلطنتی نقشه برداران Chartered (RICS) انجام می شود که در مورد آنچه که نیاز به تعمیرات دارد بازخورد می دهد و از آنجا می توانید هزینه های مربوطه را تخمین بزنید.

با این وجود ، قبل از اینکه حتی به پیشنهاد خود فکر کنید (یا شاید قبل از اینکه حتی به رزرو بازدید خود بپردازید) ، مواردی وجود دارد که چشم غیر آموزش دیده می تواند به دنبال آنها باشد.

مکان (تقریبا) همه چیز است

گفته قدیمی این است که شما باید به دنبال بدترین خانه در بهترین خیابان باشید و این یک توصیه عالی برای هر کسی است که به دنبال یک معامله نوسازی است. مهم نیست که چقدر ملک را شگفت انگیز بسازید ، فقط می تواند به اندازه منطقه ای که در آن قرار دارد خوب باشد ، بنابراین امکانات محلی ، مدارس و تأمین فضای سبز را بررسی کنید. یک نمای خیابان Google که در خیابان قدم می زند به شما احساس مکان می دهد و موارد نامرغوب را برجسته می کند.

مقدار سقف خیابان را جستجو کنید

می توانید در Rightmove و Zoopla بررسی کنید که املاک مشابه در این نزدیکی به چه میزان به فروش رسیده است. این به شما ایده ای از حداکثر ارزش خانه ای را می دهد که به آن نگاه می کنید تا بدانید بازده سرمایه گذاری شما پس از خانه چه خواهد بود

 

هزینه بازسازی خانه
هزینه بازسازی خانه

هزینه بازسازی خانه

تعمیر سقف می تواند چند علامت بزرگ را به شما بازگرداند ، بنابراین کاشی های سقف از دست رفته یا آسیب دیده یا علائم چوب خم شدن را بررسی کنید. در صورت نشت آب ، کاشی از دست رفته نیز می تواند به معنای مشکل در داخل باشد. ویندوز نیز به میزان قابل توجهی به بودجه نوسازی شما اضافه خواهد شد. ممکن است بخواهید شیشه های تک لنز را به دو برابر ارتقا دهید ، در نتیجه از دست دادن گرما و هزینه بازسازی خانه جاری می شود. اما اگر می توانید مراقب حفظ پنجره های دوره ای با شخصیت باشید.

خانه همسایه ها چه شکلی است؟

آیا تغییرات برنامه ریزی شده شما با بقیه خیابان مطابقت دارد؟ آیا آنها در خانه های خود بهبودهایی ایجاد کرده اند که برای شما مفید باشد؟ سرانجام ، آیا خانه ها به خوبی نشان می دهند که همه به خواص خود افتخار می کنند؟

آیا دامنه ای برای تمدید وجود دارد؟

اگر خانه به اندازه کافی برای نیازهای شما بزرگ نیست ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید برای اصلاح آن خانه را تغییر دهید. ممکن است بتوانید به راحتی فضای موجود مانند گاراژ یا زیر شیروانی را تبدیل کنید. اگر زیر و بم اجازه می دهد یک تبدیل آسانسور ساده بسیار مقرون به صرفه است. یا ، باغ ممکن است به اندازه کافی بزرگ باشد و در عین حال فضای بیرونی قابل توجهی را برای لذت بردن از فضای عقب فراهم کند. باز هم ، به مشخصات مجاور نگاه کنید تا نشانه ای از آنچه ممکن است باشد.

آیا به بازسازی خانه گسترده ای نیاز خواهد داشت؟

کارهای زیادی برای بهبود یک خانه می توانید انجام دهید ، اما اگر هزینه این کار بسیار بالا باشد و ROI شما را محدود کند ، ممکن است برای شما ملک نباشد. در عوض به دنبال چیزی بگردید که از نظر اندازه و طرح به آنچه شما نیاز دارید نزدیکتر باشد.

(اعتبار تصویر: جودی استوارت)
بازسازی خانه: گام به گام
شما با چه نظمی خانه ای را نوسازی می کنید؟ پس از یافتن و خرید یک پروژه مناسب برای بازسازی خانه ، باید اطمینان حاصل کنید که توالی مناسب کارهای بازسازی خانه را دنبال می کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید. برای انجام بهترین انتخاب از چک لیست ما استفاده کنید.

 1. ویژگی های دوره تحقیق و حفاظت از آنها
  در طول سال ها ، بسیاری از خانه های دوره ای از چیزهایی که آنها را جذاب می کند محروم شده اند. تیرها پوشانده شده اند ، پنجره های اصلی زیبا با uPVC جایگزین شده و شومینه های اصلی برای گزینه های الکتریکی تعویض شده اند. دیدن خانه هایی که همه شخصیت خود را از دست داده اند غم انگیز است ، اما قبل از شروع به کار “بازیابی” ویژگی های دوره ، به یاد داشته باشید نصب و راه اندازی آنچه در ابتدا وجود نداشته است می تواند برای میراث خانه نیز مضر باشد – همین کار را انجام دهید برخی تحقیقات
 2. خانه خود را بشناسید ، قدمت ساخته شده و نوع افرادی که در آنجا زندگی می کردند – در تراس های متوسط ​​کارگران از یک خانه شهری گرجستان برخوردار نبودند ، بنابراین در کف سازی های تزئینی تزئین شده از گچ کفش نکنید شومینه های پیچیده بهترین روش تعمیر ویژگی های موجود ، خشک و ایمن ساختن خانه و رفع هرگونه اشتباه نیتی است که می تواند وضعیت ساختمان را تحت تأثیر قرار دهد (مانند دیوارهای سنگی قابل تنفسی که با پوشش های ضد آب غیر قابل نفوذ پوشانده شده و باعث ایجاد رطوبت می شود).
 3. اتاق نشیمن با کاغذ دیواری گلدار و درهای برجسته پوسته تخم مرغ و شومینه
 4. (اعتبار تصویر: داگلاس گیب)
 5. هزینه های بازسازی خانه خود را کار کنید
  قبل از تحویل گرفتن ملک ، باید کاملاً در مورد هزینه های بازسازی خانه تحقیق کنید تا مطمئن شوید که پروژه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است ، اما هنگامی که تصاحب کردید ، به اطراف نگاهی بیندازید و میزان کارها را به درستی ارزیابی کنید ، بنابراین می توانید از نظر مالی دقیق برنامه در محل.
 6. برخی از وام دهندگان وام مسکن به شما کمک می کنند پروژه بازسازی آپارتمان خود را تأمین کنید و پول را در پرداخت های مرحله ای ارائه دهید. اگر در این مسیر قرار دارید ، بدانید که این مراحل چیست و تا چه اتمام هر مرحله از بازسازی انجام دهید ، کار خود را ادامه دهید.
 7. در موارد دیگر ، شما باید واقع بین باشید در مورد اینکه چه کاری می توانید هزینه انجام و چه زمانی را انجام دهید. اگر این ملک در وضعیت قابل سکونت نیست ، اولین اولویت شما باید این باشد که آن را ایمن و خشک ، با آب گرم و گرم کنید ، تا بتوانید به آنجا نقل مکان کنید – به خصوص اگر در حالی که کار ادامه دارد پول برای زندگی در جای دیگر هزینه می کنید. تا زمانی که کارهای اصلی از بین نرود ، از جا به جایی خودداری کنید ، اما تا زمانی که اتاقهایی را برای پخت و پز ، شستشو و خواب در آنجا به پایان برده اید ، می توانید در میان تغییرات آرایشی زندگی کنید.
بازسازی خانه قدیمی 
بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه قدیمی

توسعه دهنده املاک و مجری تلویزیون Sarah Beeny می گوید تصمیم گیری دقیق در مورد میزان هزینه شما بسیار مهم است. او می گوید: “قانون شماره یک بودجه در نظر بگیرید و به آن پایبند باشید.” هزینه های هر اتاق را بسنجید ، در کارهای مختلف از جمله کار ساختاری ، مانند زیرسازی ، تا پایان کار ، فاکتور بگیرید ، سپس همه را جمع کنید تا ببینید آیا از پس هزینه های آن برمی آیید.

 • اگر پیمانکاری در پروژه شما به شما کمک می کند ، باید مبلغ مشخصی به شما بدهد که به شما در بودجه کمک می کند. با این حال توصیه می شود 10 تا 20 درصد شرایط احتمالی داشته باشید تا بتوانید هزینه های غیرمنتظره ای را که می تواند هنگام بازسازی خانه های قدیمی به وجود بیاید ، انجام دهید. همچنین پس از اتمام کار ساختاری لازم است بودجه جداگانه ای برای تزئین و مبلمان منزل ایجاد کنید.
 • نمایش خانه های واقعی | در مورد بهترین روشهای بهبود خانه در بودجه خود بیشتر بدانید
 • اگر تصمیم می گیرید که چطور خانه خود را در بودجه خود تغییر دهید ، از نمایشگاه خانه های واقعی دیدن کنید. هر دو هفته یکبار جوخه فضایی کوچک به یک صاحبخانه مراجعه می کنند و سعی می کنند خانه خود را برای آنها کار کنند

بازسازی خانه های قدیمی

3. قبل از شروع ، محدودیت های مربوط به نوسازی و بازسازی خانه های قدیمی را بررسی کنید
اگر خانه شما در لیست است باید در محل فروش برای شما آشکار می شد ، اما اگر مطمئن نیستید ، باید انجام کار را بررسی کنید ، زیرا انجام کار غیر مجاز در یک خانه ذکر شده جرم کیفری است. بسیاری از ساختمانهای ساخته شده در حدود سال 1840 یا قبل از آن احتمالاً لیست می شوند – و بیش از نیم میلیون در انگلیس وجود دارد. شما می توانید بررسی کنید که آیا خانه شما در ساختمانهای بریتانیایی ذکر شده است یا نه ، در صورت وجود آن ، برای تغییرات لازم است رضایت نامه ساختمان را بدست آورید. حتی رنگ آمیزی یک خانه ذکر شده با رنگ پلاستیک یا استفاده از گچ کاری غیر مجاز است ، بنابراین همیشه قبل از شروع کار بررسی کنید.

بازسازی خانه های قدیمی که در یک منطقه حفاظت شده واقع شده است دارای یک وضعیت محافظتی دیگر است که می تواند بر کار آن تأثیر بگذارد. محدودیت ها در مناطق حفاظت شده عموماً فقط نمای خارجی ملک را تحت تأثیر قرار می دهد زیرا هدف این است که “شخصیت یا شکل ظاهری” یک منطقه را حفظ یا ارتقا دهد ، اما حقوق توسعه مجاز شما (کارهایی که معمولاً می توانید بدون اجازه برنامه ریزی انجام دهید) تحت تأثیر قرار خواهد گرفت ، به این معنی که شما ممکن است برای کارهایی که در جای دیگری مجاز هستند ، به رضایت برنامه ریزی نیاز داشته باشید.

4. درخواست رضایت برنامه ریزی کنید
بیشتر از دوره زندگی

 • Period Living پرفروش ترین مجله خانه های دوره ای انگلیس است. با اشتراک ، هر ماه از درگاه خود الهام بگیرید ، ایده و مشاوره بگیرید.
 • پس از برنامه ریزی خود ، باید مشخص کنید که کدام یک از جنبه های نوسازی پیشنهادی شما به رضایت قانونی احتیاج دارد.
 • Hugo Tugman معمار توصیه می کند: “اطمینان حاصل کنید که رضایت های مختلفی را که باید برای آن بپردازید درک کرده اید.” ‘آیا شما اجازه استفاده از ساختمان به عنوان مسکن را دارید یا برای تغییر کاربری مادی نیاز به رضایت دارید؟ آیا این یک ساختمان ذکر شده است ، آیا در یک منطقه حفاظت شده است ، آیا شما حتی به مجوز برنامه ریزی نیاز دارید؟ حتی اگر این کار را نکنید ، مطمئناً باید مقررات ساختمان را رعایت کنید و ممکن است به یک توافق نامه مهمانی با همسایگان نیاز داشته باشید. یک معمار می تواند شما را در این میدان مین راهنمایی کند. ‘
 • اگر می خواهید بلافاصله کار خود را شروع کنید ، با مقامات محلی خود مشورت کنید و پروژه هایی را انتخاب کنید که به عنوان توسعه مجاز (PD) طبقه بندی شده اند ، مانند تبدیل یک گاراژ یا فضای سقف موجود. اگر برای همه یا بخشی از کارهای پیشنهادی خود به رضایت قانونی احتیاج دارید ، میزان تعیین شده برای برنامه را در نظر بگیرید. تصمیمات برنامه ریزی قرار است هشت هفته و یک برنامه کامل مقررات ساختمان پنج تا شش هفته طول بکشد.

 

بازسازی خانه های کلنگی 
بازسازی خانه های کلنگی

بازسازی خانه های کلنگی

5. یک تحقیق BAT انجام دهید
در بازسازی خانه های کلنگی خفاش ها گوشه و کنارهای تاریک و آرام در خانه های کلنگی را دوست دارند – حتی اگر آن خانه ها برای مدتی خالی از سکنه مانده باشند ، حتی بیشتر. آسیب رساندن به خفاش ها یا ایجاد مزاحمت برای آنها در هنگام خروج ، جرم کیفری است ، بنابراین یک نظر سنجی خفاش انجام دهید و بفهمید که آیا لازم است اقدامات ویژه ای با پروژه خود انجام دهید یا خیر.

نظرسنجی خفاش ها می تواند گران باشد ، اما جریمه هایی که به دلیل عدم رعایت احتیاط و خفاش های مزاحم اعمال می شود ، بیشتر است ، بنابراین تحقیقات خود را به خوبی انجام دهید زیرا انجام یک نظر سنجی خیلی دیرهنگام می تواند کارها را متوقف کند.

بازسازی خانه کلنگی

6. طرحی برای نوسازی خانه خود ایجاد کنید
ارزش این را دارد که وقت خود را برای تکمیل طراحی و اطمینان از برآورده ساختن ملک به پایان رسیده طراحی کنید. به نحوه کارکرد تغییرات با بازسازی ساختمان اصلی فکر کنید – آیا می خواهید پسوندهایی با خاصیت موجود ترکیب شوند؟ آیا می خواهید ظاهر اصلی آن را بازیابی کنید ، یا طراحی بیرونی خانه خود را به طرز چشمگیری تغییر دهید؟ از خود بپرسید که به چه نتیجه ای می رسید ، سپس با یک طراح معماری مشورت کنید تا همه احتمالات را بررسی کنید.

در مورد قرار دادن اتاق نیز به دقت فکر کنید. سارا بینی می گوید: “تمرکز خود را بر معرفی نور طبیعی بگذارید که قدرت تبدیل و برافراشتن هر فضایی را دارد.” ‘هر جا ممکن است ، اتاق ها را مرتب کنید تا بیشتر وقت خود را در جایی که نور است سپری کنید. همچنین لازم است از منظر مورد توجه قرار بگیرید – یک نوع خوب می تواند تا حد زیادی پیشرفت کند. ”

7. برنامه ای از کارها را بنویسید
قبل از شروع کار ، تعیین روند بازسازی خانه کلنگی بسیار مهم است. در مراحلی که باید برای بازسازی ملک قبل از شروع قدم بردارید ، واضح باشید و کارهایی را که پوسیدگی بیشتر را متوقف می کنند و یا سازه را تثبیت می کنند ، در اولویت قرار دهید. ممکن است متوجه شوید که در یک اتاق بر روی اتاقهای دیگر تأثیر می گذارد (به ویژه در مواردی که لوله کشی و سیم کشی در آن درگیر است) ، بنابراین یک دید واضح برای کل خانه داشته باشید.

 

Call Now Button